Oblastní spolek Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou
483 356 216 732 542 934 702 191 003
Datum: 30.05.2023 Dnes má svátek Ferdinand

6. Benefiční ples ČČK pro dárce

Dovolte nám pozvat Vás na 6. Benefiční ples ČČK věnovaný dárcům.

Kdy? Sobota 17. 11. 2018 od 20:00

Kde? Historický sál kulturního centra HOTEL PRAHA, v Jablonci nad Nisou

Dres code pro letošní rok: 100 let republiky

Vstupenky lze letos získat jen prostřednictvím našeho OS ČČK Jablonec n. N.
Rezervace vstupenek zde

Vstupné:

  • standartní cena 350 Kč/ vstupenka
  • bezpříspěvkoví dárci krve 200 Kč/ vstupenka
  • bezpříspěvkoví dárci krve s více jak 80 odběry ( kříže III. - I. stupně, dar života) - ZDARMA
  • Dárcovská dvojvstupenka (více níže)  1500Kč

Začínáme plesovou sezonu. 

Chcete se pobavit a přitom pomoci dobrým věcem?

Přijďte na náš benefiční ples. Výtěžek z plesu jde na činnost našeho oblastního spolku spojenou právě s bezpříspěvkovým dárcovstvím krve.

Chcete se pobavit a přitom udělat dobrou věc? Kupte si dárcovskou dvojvstupenkou.

DÁRCOVSKÁ DVOJVSTUPENKA  2+2 NA 6. BENEFIČNÍ PLES ČČK 2018

Dobrý den, dne 17. 11. 2018 v reprezentativních prostorech kulturního centra Hotelu Praha v Jablonci nad Nisou proběhne již 6. ROČNÍK BENEFIČNÍHO PLESU ČČK a já si dovoluji Vás pozvat a zároveň Vám nabídnout možnost přispět na dobrou věc. 

Darovat krev bezpříspěvkově je jedno z nejzásadnějších rozhodnutí v životě člověka a změní nejen život dárce, ale je hlavně nadějí na život pro obdarovaného. Proč ale bezpříspěvkově? Pokud dárce daruje, protože chce a nemá vidinu finančního zisku, nepotřebuje skrývat svůj zdravotní stav a proto je pro obdarovaného bezpečným dárcem a to je při darování krve to nejdůležitější. 

Pokud se rozhodnete darovat vstupenku pro jednoho několikanásobného dárce krve (40 odběrů, držitel zlaté medaile; 80 odběrů, držitel kříže III. stupně; 120 odběrů, držitel kříže II. stupně; 160 odběrů, držitel kříže I stupně; 250 odběrů, držitel ocenění Dar života) a jeho doprovod a zároveň se i osobně s doprovodem účastnit je zde možnost zakoupit dárcovskou dvoj-vstupenku za 1500 Kč. 

Rozhodli jste se poděkovat těmto lidem a darovat jim nevšední zážitek z našeho benefičního plesu a pomoci tím i našemu oblastnímu spolku Českého červeného kříže tady v Jablonci nad Nisou v podpoře bezpříspěvkového dárcovství krve. Zároveň Vaším darem získáváte možnost se rovněž účastnit našeho večera a ještě si Váš dar odečíst ze základu daně za rok 2018.

To je jedno rozhodnutí, které udělá několikrát radost a my Vám za ně děkujeme. V případě zájmu o dárcovskou dvoj-vstupenku mně kontaktujte e-mailem reditelka@cck-jablonec.cz , po dohodě a úhradě Vám zašleme na e-mail vstupenky i doklad pro uplatnění odečtu ze základu daně.  

Samozřejmě budou v předprodeji i standartní vstupenky na ples, hodnota v letošním roce byla stanovena na 350 Kč/os pro veřejnost, 200 Kč pro dárce krve a vstupenky zdarma pro bezpříspěvkové dárce krve s více než 80ti odběry.  V ceně je zahrnut i drobné pohoštění, které pro benefiční ples zajistit Liberecký kraj.  

Kateřina Havlová, ředitelka úřadu OS ČČK Jablonec nad Nisou

 

Statutární město Jablonec Nemocnice Liberec Nadace preciosa Cesta snů Jablonecký deník SVS Liberecký kraj Ministerstvo zdravotnictví partner test