Oblastní spolek Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou
483 356 216 732 542 934 702 191 003
Datum: 30.05.2023 Dnes má svátek Ferdinand

7. benefiční ples Červeného kříže

srdečně Vás zveme na 7. BENEFIČNÍ PLES ČERVENÉHO KŘÍŽE 2019 JABLONEC NAD NISOU.

Mezi významné kulturní události se v průběhu let zařadil Benefiční ples Červeného kříže v Jablonci nad Nisou, který se tentokrát uskuteční v sobotu 2. listopadu 2019 od 20:00 hodin ve Velkém sále v Eurocentru Jablonec nad Nisou.

Výtěžek z plesu bude určen pro udržení činnosti Oblastního spolku ČČK v Jablonci nad Nisou. Naše činnost je zaměřena na práci s dětmi (kroužky, soutěže, tábory, výuka první pomoci), dále na hledání nových a oceňování několikanásobných bezpříspěvkových dárců krve, výcvik našich členů, kteří jsou zařazeni jako součást integrovaného záchranného systému pro řešení mimořádných událostí (péče o evakuované, podpora zasahujících jednotek, účast na vyhledávání osob v terénu, apod.), realizujeme služby pro seniory (pohotovostní služba tísňové péče a senior doprava ČČK) a spoustu dalšího.

Letošní výtěžek plesu bude určen pro podporu Kroužku mladého zdravotníka a Sociální a senior dopravy.

Obracím se na Vás se žádostí o podporu této akce. Je na Vašem uvážení, jakou formu podpory zvolíte, zda poskytnutí výrobků, či produktů do večerního slosování, nabídnete služby anebo věnujete finanční dar, popřípadě zakoupíte vstupenku, dárcovskou vstupenku, nebo zlevněnou vstupenku a osobně se na ples vydáte.

Jako poděkování za Vaši štědrost a podporu samozřejmě uveřejníme po plese všechny dárce na našich webových stránkách a na sociálních sítích, včetně konečné částky, kterou získáme, dále pokud nám poskytnete Vaše logo, bude zařazeno do multimediální prezentace promítané v průběhu večera v hlavním sále Eurocentra v Jablonci nad Nisou.

Předprodej vstupenek na pokladně Eurocentra (základní a zlevněné vstupenky pro dárce krve) a prostřednictvím e-vstupenky zde  (pouze základní vstupné)

Dárcovské vstupenky, vstupenky zdarma pro významné dárce krve a vstupenky pro členy humanitární jednotky ČČK jsou k vyzvednutí v kanceláři Oblastního spolku ČČK Jablonec n. N., Uhelná 991/5 (dobré dohodnout si předem prostřednictvím SMS 732 542 934, nebo e-mailem: reditelka@cck-jablonec.cz vyzvednutí)

Vstupné pro rok 2019:

  • Cena vstupenky je 220 Kč
  • Dárcovská vstupenka pak za 1000 Kč (s možností vystavení darovací smlouvy)
  • Zlevněná  1) Bezpříspěvkoví dárci krve 150 Kč
  • Zlevněná  2) Členy Humanitární jednotky ČČK 150 Kč
  • Čestná zdarma pro Držitele Zlatého kříže (80, 120, 160 odběrů) a Daru života (250 odběrů) 
  • V den konání akce je jednotná cena na místě 250 Kč/ osoba

Bude mi velkou ctí, pokud se rozhodnete 7. benefiční ples ČČK Jablonec nad Nisou podpořit a samozřejmě v případě Vašeho zájmu Vás velmi ráda i na tomto večeru osobně přivítám.

Za Oblastní spolek ČČK v Jablonci Vám přeji hezký den i zbytek týdne

Kateřina Havlová, ředitelka úřadu OS ČČK Jablonec nad Nisou

MUDr. Eva Tauchmanová, předsedkyně Výkonné rady ČČK Jablonec nad Nisou 

 

Statutární město Jablonec Nemocnice Liberec Nadace preciosa Cesta snů Jablonecký deník SVS Liberecký kraj Ministerstvo zdravotnictví partner test