Oblastní spolek Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou
483 356 216 732 542 934 702 191 003
Datum: 27.01.2022 Dnes má svátek Ingrid

Děkujeme

Zaměstnancům a členům humanitární jednotky ČČK

Našim kolegům z Vodní záchranné služby ČČK Jablonec nad Nisou, klubu bojových umění Systema Liberec a organizaci Skaut, středisko Watakí Jablonec nad Nisou.

 Vážení zaměstnanci, členové ČČK, kolegové z ostatních složek a milí dobrovolníci,

Lidství se vždy projevuje nejvíce ve chvílích, kdy trpíme, ztrácíme jistoty, bojujeme nejen o naše právo na život, ale i o naše životy jako takové. Velmi si cením Vašeho zájmu v této době přidat svoji ruku k pomoci těm, kteří jsou křehčí, zranitelnější a tolik nám toho ve svém životě dali. Uvědomění, že pečovat o naše rodiče a prarodiče je důležité je milníkem. Nesmírně si vážím každé vaší pomoci a to nejen v dobrocentrech a na callcentru, ale každého jednoho nákupu, venčení psa, uklizení chodby či jiných drobných a neviditelných prací. Věřím v dobro v lidských srdcích a jsem velmi hrdá, požehnaná a  vděčná, že vy všichni moji víru v člověka podporujete. Děkujeme.

 Vážení podporovatelé,

 Někdo může darovat čas, jiný obědy, cukrovinky, občerstvení, různé věci a jiný peníze. My Vám za jakýkoliv příspěvek chceme poděkovat, protože vše pomáhá stejné věci. Ať podpoříte naše zaměstnance a členy materiálně, nebo podpoříte fungování centra finančně, nebo darujete svůj čas, je to to nejcennější co nám můžete dát a my, všichni, si toho nesmírně vážíme. Víme, že vždy, když máme pocit, že ze sebe vydáváme to nejlepší, můžeme už za minutu, hodinu, den dát ze sebe více.  Každá pomoc, kterou nám darujete, nám pomáhá jít ještě dále, dát ze sebe ještě více a za to Vám všem z celého srdce děkujeme. Každá pomoc, kterou nám „dáte“  nás rovněž zavazuje, zavazuje, abychom byli stále pevní v přesvědčení a silní v pomoci. Proto, každá Vaše pomoc je i naším závazkem nejen nepolevit, ale přidat, být výkonnější, najít nové cesty, jak pomáhat a být součástí komunity.

Statutární město Jablonec Nemocnice Liberec Nadace preciosa Cesta snů Jablonecký deník SVS Liberecký kraj Ministerstvo zdravotnictví partner test