Oblastní spolek Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou
483 356 216 732 542 934 702 191 003
Datum: 20.10.2021 Dnes má svátek Vendelín

Novinky v kříži

 DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

S ohledem a v návaznosti na mimořádná opatření stanovená Vládou České republiky, pozastavuje Oblastní spolek Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou  od 16. 3. 2020 pořádání veškerých aktivit pro veřejnost, včetně kurzů první pomoci, a to až do odvolání.

Služba Senior dopravy ČČK  je od 16. 3. k dispozici pouze pro přepravu do zdravotnických zařízení a zpět. Máme právo odmítnout odvoz, pokud bude klient vykazovat známky respiračního onemocnění a nebudeme přepravovat lidi v karanténě. V případě potřeby je možné službu objednat standardně na  telefonu 702 191 003.

V rámci nouzového stavu ČR a závažnosti situace připravujeme ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem Červený trpaslík pomoc pro oblast Jablonecka a Semilska. Koordinace dobrovolníků a pomoci pro osamělé seniory, chronicky nemocné osamělé dospělé lidi, lidi osamělé s dočasným zdravotním omezením (propuštění z nemocnice, úraz).
O  všem Vás budeme informovat během dnešního a zítřejšího dne a to jak na našem webu na na facebookovém profilu  (https://www.facebook.com/cckjbc/?ref=bookmarks ).

Určitě budeme registrovat a využívat pomoci každého ochotného dobrovolníka, máte-li zájem pomoci, prosím, od
16. 3. 2020 můžete vyplnit on-line registraci, poté vyčkejte na podrobné informace (do 24 hodin). Z důvodu ochrany cílové skupiny i pracovníků Červeného kříže Vás žádáme o ohleduplnost a pochopení, naším společným cílem je pomáhat a nikomu naší pomocí neublížit. Veškerá opatření, která činíme jsou pro ochranu cílové skupiny, Vás dobrovolníků i našeho týmu.

Situaci v našem regionu průběžně sledujeme, řídíme se systémovými opatřeními, jsme členy krizového štábu, jsme v kontaktu jak se statutárním městem Jablonec nad Nisou, tak Libereckým krajem.

Za komplikace se omlouváme, plný provoz obnovíme hned, jak to bude možné.

Kateřina Havlová

Ředitelka úřadu Oblastního spolku Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou

Tel. 732 542 934, e-mail reditelka@cck-jablonec.cz

 

 

Statutární město Jablonec Nemocnice Liberec Nadace preciosa Cesta snů Jablonecký deník SVS Liberecký kraj Ministerstvo zdravotnictví partner test