Oblastní spolek Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou
483 356 216 732 542 934 702 191 003
Datum: 07.02.2023 Dnes má svátek Veronika

Tábory ČČK

Tábory jsou místem, kde děti získávají nové zkušenosti, přátelé a zážitky, my Vám nabízíme dva druhy, pobytový a příměstský, každý je jiný, každý je originální.

 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY ČČK

Prázdninové volno zaplníme programem pro děti od 6 (vyjímečně po dohodě i mladšími) do 13 let (mohou být i starší, le nezaručujeme, že se nebudou nudit). Formou letních her, výletů se děti seznámí nejen s první pomocí, ale i s prací různých složek IZS a tak se mjako mávnutím propadneme do života vojáků, hasičů, záchranářů, policie a psovodů vězeňské služby. Je to týden plný různých zážitků, nových přátelství a prázdninového volna.

Tábor je veden zkušenými instruktory, kteří se věnují dětem a volnočasovým aktivitám první pomoci již řadu let.

Vážení rodiče, děkujeme, že jste vydrželi a sečkali, než se uklidní situace a bude alespoň zčásti jasné, zda budeme vůbec moci a jak realizovat letošní příměstské tábory. Z epidemiologicky závažných důvodů budou letošní tábory mít své nařízení, omezení i drobné změny v programu.

Více o příměstských táborech 2022 zde

Statutární město Jablonec Nemocnice Liberec Nadace preciosa Cesta snů Jablonecký deník SVS Liberecký kraj Ministerstvo zdravotnictví partner test