Oblastní spolek Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou
483 356 216 732 542 934 702 191 003
Datum: 22.09.2023 Dnes má svátek Darina

POMÁHEJ POHYBEM .... I TY MŮŽEŠ PŘISPĚT

 

POMÁHEJ POHYBEM S MOBILNÍ APLIKACÍ EPP OD NADACE ČEZ A PODPOŘ NÁS

S charitativní mobilní aplikací EPP podpořte dobrou věc vlastní aktivitou. Pomáhat můžete pohybem, který vás baví - běh, chůze, jízda na kole, bruslení, ali i posilování airobic a podpobně.
V EPP najdete vždy přehled aktuálně podporovaných projektů a získáváte body pro ten, který si vyberete. Nadace ČEZ převede body na peníze a organizacím věnuje.
 
KAŽDÝ BOD SE POČÍTÁ!!!
 
Aplikace je určena pro mobilní telefony s OS Android, iOS a Windows.
 
Náš projekt se jmenuje RENOVACE KLUBOVNY (lepší a bezpečnější zázemí)
více o projektu na http://www.pomahejpohybem.cz/
 
O projektu:

Tento projekt je věnován naší společné velké klubovně, ta slouží jako zázemí našeho kroužku mladého zdravotníka, jako zázemí při pořádání příměstských táborů ČČK, společenská místnost našich dobrovolníků a členů, klubovna okresního sdružení hasičů ČMS Jablonec nad Nisou a občasná učebna vodní záchranné služby ČČK Jablonec nad Nisou. Místnost byla naposledy upravena před několika desítkami let a i když jsme vymalovali a sehnali starší nábytek, vadí čím dál více koberec na zemi, protože není hygienický a je škodlivý pro lidi s alergiemi a nábytek se pomalu rozpadá, stoly jsou obrovské a překáží, pokud je potřeba místo, pokud chceme promítat, zakopáváme o kabely, což je zvláště u dětí nebezpečné.

Projekt „Klubovna nejen dětských aktivit“ nám pomůže vyměnit podlahovou krytinu, udělat novou velkou vestavěnou skříň na naše společné potřeby a nákup skládacího nábytku tak, aby bylo možné ji využívat variabilně, udělat nový rozvod elektriky a elektroniky, pořídit dataprojektor a zabudovat ho napevno, tak aby bylo co nejméně kabelů, které by překážely a ohrožovaly.
Statutární město Jablonec Nemocnice Liberec Nadace preciosa Cesta snů Jablonecký deník SVS Liberecký kraj Ministerstvo zdravotnictví partner test