Oblastní spolek Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou
483 356 216 732 542 934 702 191 003
Datum: 07.02.2023 Dnes má svátek Veronika

O nás

Oblastní spolek Českého červeného kříže v Jablonci nad Nisou je jeden z více jak 70 pobočných spolků v ČR, které fungují. Naší činností je soubor různých veřejně prospěšných činností, společensky odpovědných, mezi které patří hledání a oceňování bezpříspěvkových dárců krve, osvěta v oblasti první pomoci, poskytování služeb návazných na sociální služby, jako je Senior – sociální doprava, pohotovostní služba k tísňové péči, dále jsou to volnočasové aktivity pro děti a mládež a členství v humanitární jednotce ČČK pro dospělé zájemce o činnost Červeného kříže. Poskytujeme v rámci vlastního dofinancování kurzy první pomoci v různém rozsahu i akreditaci a zdravotnické dozory na sportovních i kulturních akcích. Jsme neziskovou organizací, veřejně prospěšnou s vícezdrojovým financováním a transparentním hospodařením.

 

VÝROČNÍ ZPRÁVY NAŠEHO OS ČČK:

Výroční zpráva našeho oblastního spolku ČČK není jen výčet ekonomických ukazatelů, ale je hlavně souhrnem roční činnosti, přehledem aktivit, které jsme za rok uskutečnili. Děkujeme, že věnujete naší činnosti pozornost a doufám, že v našich výročních zprávách najdete informace, které hledáte.

 

Výroční zprávy jsou k nahlédnutí či stažení níže

Statutární město Jablonec Nemocnice Liberec Nadace preciosa Cesta snů Jablonecký deník SVS Liberecký kraj Ministerstvo zdravotnictví partner test